בעקבות משבר הקורונה מתאפשר טיפול און ליין בוידאו, צרו קשר לפרטים

אודות

eranprofile.jpg

ד"ר ערן סגיב

מתמחה בפסיכולוגיה קלינית

היי, נעים להכיר. 

קוראים לי ערן, אני מתמחה בפסיכולוגיה קלינית ומטפל במחלקה להפרעות אכילה למבוגרות בשיבא תל השומר. אני מתגורר בתל אביב ובימים אלו מסיים את לכתוב את עבודת הדוקטורט שלי בנושא של קשיים בויסות ודפוסי קבלת החלטות שמובילים לפגיעה עצמית ואובדנות.

תחום הפסיכולוגיה עורר את סקרנותי מאז שאני זוכר את עצמי. במשך השנים נוכחתי ללמוד על עצמי ועל אנשים בסביבתי כי שינוי בחיים הוא דבר אפשרי וניתן להשיגו גם אם זה כרוך ב"כאבי גדילה". למפגש בחדר הטיפול אני מביא את עצמי (לא יותר ולא פחות) ואת אותה הסקרנות שפיתחתי לאורך השנים שהובילה אותי להאמין שריפוי בדיבור הוא דבר נפלא. הטיפול שאני מציע מתנהל באמצעות שיחה ובעל אוריינטציה דינאמית, כלומר, מכוון לכך ולוקח בחשבון שלנפש של כולנו יש "לא מודע". מעבר לכך אני בקיא בתפיסות פסיכולוגיות נוספות מעולם הפסיכולוגיה הקונגטיבית התנהגותית (CBT קלאסי, וגל חדש) ומשלב אותם בטיפולים במידת הצורך והתאמה לצרכי המטופל. המפגש עם כל מטופל הוא ייחודי, מסקרן, מאתגר וגם מפחיד (כן, גם מטפלים מפחדים!) ואני משתדל להגיע אליו ללא זיכרונות קודמים או רצונות שמוכתבים מראש. 

הקליניקה שלי נמצאת במרכז תל אביב ואני מקבל מתבגרים ומבוגרים מגיל 15 ומעלה. האוכלוסיה שיצא לי לטפל בה מגוונת וכוללת בתוכה מנעד רחב של סימפטומים ומצוקות שונות ביניהם: דיכאון, חרדות ספציפיות וכלליות, חרדה חברתית, OCD,  קשיי ויסות ותקשורת בינאישית, ליווי במשברי חיים, חיפוש עצמי ועוד. כמו כן, יש לי רקע ונסיון בעבודה עם הפרעות אכילה מכל הסוגים (אנורקסיה, בולמיה, אכילה רגשית ועוד) ויכול להציע תהליך טיפולי משולב עם דיאטנית קלינית במידה ויש בכך צורך. אני מזמין אותך ליצור קשר בכדי לקבוע פגישת היכרות ולראות ביחד כיצד להתקדם משם.

השכלה אקדמאית ונסיון מקצועי

תואר ראשון (.B.A) במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בן גוריון

תואר שני (.M.A) פסיכולוגיה קלינית של המבוגר, אוניברסיטת בן אילן

דוקטורט (PhD) פסיכולוגיה, אוניברסיטת בר אילן

הכשרה והתמחות במחלקה להפרעות אכילה מבוגרות, ביה"ח שיבא 

בוגר סדנת Workshop in Prolonged Exposure Therapy (PE) for PTSD

מטפל במסגרת מכון "זוגות" אשר מתמחה בנושא זוגיות ומערכות יחסים -
http://www.zoogot.co.il

Dr. Eran Sagiv

Clinical psychologist trainee

License no. 27-134712

ד"ר ערן סגיב

פסיכולוג קליני מתמחה

מס' רשיון 27-134712
 

ersagiv@gmail.com

0544860871
 

בן יהודה 32, תל אביב

Ben Yehuda 32, Tel aviv

 

Contact

צור קשר